O firmie

Historia LIGHT GROUP sięga lat 80 ubiegłego wieku. Początkowo była to jedna firma, która od czasu swego powstania nieustannie się rozwijała, aby spełnić rosnące wymagania swoich Klientów.

Filozofia LIGHT GROUP opiera się na dostarczaniu innowacyjnych i funkcjonalnych produktów najwyższej jakości w najlepszej cenie. Z nami zawsze będziecie Państwo na bieżąco z aktualnymi oczekiwaniami nabywców, gdyż oferujemy asortyment zgodny z najnowszymi trendami. Wizjonerskie podejście do zagadnień produkcji oraz stosowanie zasad nowoczesnego handlu pomaga nam kreować nowe standardy w branży.

Wysokie moce przerobowe w połączeniu z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem oraz sprawnie działającą siecią logistyczną gwarantują Państwu szybkie i terminowe dostawy zamówień.

Nasze Centrum Dystrybucji w Poznaniu (ul. Tarnowska 23) posiadające magazyny przerzutowe na 2000 euro palet gwarantuje szeroki wybór produktów dostępnych „od ręki”.

Współpracujemy z największymi producentami świec w Polsce oraz na świecie. Od kilkunastu lat prowadzimy współpracę z największym potentatem na światowym rynku świecarskim - holdingiem Bolsius.

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Klientów hurtowych zapraszamy biuro@lightgroup.com.pl